privateum-logo

Підсумки заходу Privateum Global Event: Ваша Фінансова Свобода завдяки Iнноваціям та Правовому Регулюванню

Privateum Global Event , що відбувся 26 квітня 2023 року в елітному клубі Billionaire в Дубай, мав приголомшливий успіх і став винятковою демонстрацією інноваційних продуктів та послуг проєкту.

event

Ексклюзивний захід об’єднав провідних фахівців у сфері цифрових активів, які поділилися своїми ідеями та досвідом щодо інфраструктури, бізнес-моделі та інноваційних технологій проєкту.

Олена Меньшикова, старший радник та продукт менеджер Privateum Global, відкрила захід, розповівши про історію компанії, її цінності та дорожню карту, зосередившись на найсучасніших продуктах та послугах, таких як Privateum Marketplace та Private Wallet. Privateum Marketplace дозволяє купувати й продавати товари та послуги за допомогою токенів PRI, створюючи зручний сервіс для всіх зацікавлених сторін, який передбачає наднизькі комісійні витрати. З іншого боку, Private Wallet — це безпечна та надійна платформа, де користувачі можуть конвертувати токени PRI в iншi стiйкі віртуальні токени та переказувати їх по всьому світу. Гаманець також є глобально захищеною платформою для зберігання цифрових активів.

Кооперативна Правова Модель Privateum, яку представив юридичний партнер Павел Мартінік, пропонує прозорий та відкритий механізм приєднання до Privateum Global Co-op. Модель спрямована на створення децентралізованої системи врядування, яка надає користувачам можливість впливати на майбутній напрямок розвитку проекту та процес прийняття рішень.

Марек Новак, член Палати Депутатів Чеської Республіки, зазначив, що схвалення проекту владою Чеської Республіки є важливою віхою та демонструє прихильність команди до роботи в рамках правового поля. Він підкреслив, що проект може принести фінансову свободу людям у всьому світі.

У своїй промові Сем Лі, CEO Blockchain Global, підкреслив, що освіта, правове регулювання та інновації є головними цінностями, які лежать в основі успіху Privateum Global. Він підтвердив прагнення проекту працювати в межах законодавчо врегульованого середовища, яке допоможе встановити довіру та авторитет у просторі цифрових активів.

Під час заходу Privateum Global Event було зроблено важливу заяву про партнерство між Privateum Global та коньячно-виноробним заводом «Ной», директор якого, Арман Давтян, був присутній на заході. Ця співпраця має на меті представити продукцію «Ной» на майбутньому Privateum Marketplace.

Родзинкою заходу став захоплюючий виступ всесвітньо відомого скрипаля Самвела Ервіняна, який залишив публіку зачарованою.

Карен Абраамян, співзасновник та CEO Privateum Global, завершив подію натхненною промовою, подякувавши усім присутнім, партнерам, спікерам та своїй команді за успіх заходу. Він підкреслив, що Privateum Global — це не просто проект, а спільнота, побудована на довірі, прозорості та співпраці.

Share with Friends

jjj

Welcome to the future of finance, where control meets convenience – introducing the Privateum Private Wallet. More than just a secure vault for your digital assets, Privateum is a versatile platform designed for the modern-day investor.

Bitcoin_ Banking

На початку тижня ціна біткоїна різко і суттєво зросла, піднявшись приблизно на 10% за дуже короткий проміжок часу

stabil_coin

Svět kryptoměn se neustále mění. S rostoucí pozorností médií se lidé často ptají: Co je to stablecoin?

Прокрутить вверх

Becoming a member of co-op is even easier now.

Get PRI token to become a member of Privateum
Global Co-Op and get all the advantages to reveal your financial potential.

Wallet-dashboard-