privateum-logo

7 Чинників Обвалу Крипторинка (і як їх уникнути)

Крипторинок — один з найменш стабільних ринків на сьогодення. Нижче ми розповімо, чому крипторинок нещодавно обвалився, які справжні причини і як цього уникнути.

crypto-market

Крипторинку не звикати до коливань, ціни на ньому часто стрімко змінюються, а інколи й без попередження.

Нещодавно ринок пережив значний обвал, що викликав паніку серед трейдерів та інвесторів.

І лише рідкісні криптоактиви, такі як Privateum Global, продовжували зростати в умовах нестабільності ринку. Детальніше про основні фактори, чому Privateum продовжував зростати під час обвалу ринку, ми розповімо в іншій статті.

Сьогодні ми розглянемо деякі важливі причини обвалу крипторинку, а також дамо вам декілька порад щодо того, як уникнути цього в майбутньому.

Ось основні розділи сьогоднішньої статті:

7 причин обвалу крипторинку Причина

N1: Відсутність довіри до криптопроектів Причина

N2: Криптовалютний крах FTX Причина

N3: Біржі були зламані Причина

N4: Брак розуміння Причина

N5: Заборона торгових ботів Причина

N6: FOMO (страх втратити) і жадібність Причина

N7: Розрив між попитом і пропозицією Як визначити нові або шахрайські криптопроекти Давайте заглибимося в деталі.

7 причин, чому обвалився крипторинок

Причина №1: Відсутність довіри до криптопроектів Однією з головних причин падіння крипторинку є відсутність довіри до криптопроектів.

Сьогодні існує понад 20 тис. криптоактивів. Насправді, багато з них є просто шахрайством, як, наприклад, Baby Musk Coin (який зібрав 2 мільйони доларів на первинному розміщенні монет) або Africrypt (вартістю 3,6 мільярда доларів, який просто зник).

Деяким проектам бракує прозорості, залишаючи інвесторів у темному лісі щодо їхньої діяльності та фінансового стану.

 Щоб уникнути майбутніх крахів, важливо інвестувати в проекти з хорошим послужним списком і прозорим підходом.

Причина N2: Криптовалютний крах FTX Криптовалютний крах FTX також спричинив загальний обвал ринку. На біржі FTX стався технічний збій, який спричинив раптове падіння цін, що призвело до панічного розпродажу та нестабільності ринку.

Щоб уникнути майбутніх крахів, біржі повинні впроваджувати надійні заходи безпеки і регулярно тестувати свої системи, щоб переконатися, що вони можуть протистояти раптовим ринковим рухам.

Причина N3: Біржі були зламані Зломи бірж є основним фактором ризику на крипторинку, оскільки вони можуть призвести до масштабних втрат і нестабільності ринку.

 У випадку з тією ж FTX хакери викрали з біржі близько $415 млн (£338 млн) криптовалюти.

Щоб уникнути майбутніх крахів, інвестори повинні зберігати свої кошти в безпечних, надійних гаманцях, а біржі повинні впроваджувати передові заходи безпеки для захисту від спроб хакерських атак.

 Причина N4: Дефіцит розуміння Недостатнє розуміння крипторинку та технології, що лежить в його основі, також може сприяти падінню ринку.

Тому інвестори, які не до кінця розуміють ризики та переваги інвестування в криптовалюту, можуть запанікувати і розпродати свої активи під час ринкових коливань.

Щоб уникнути подальших обвалів, важливо навчати інвесторів і криптоентузіастів та сприяти кращому розумінню крипторинку.

 Причина N5: Торгові боти були заборонені Торгові боти були популярним інструментом серед криптотрейдерів, але їх нещодавня заборона призвела до нестабільності на ринку.

В цілому, заборона обмежила можливості трейдерів швидко і ефективно здійснювати операції, що призвело до коливань цін і нестабільності ринку.

Заради попередження можливих крахів, трейдери мусять пристосовуватися до мінливих ринкових умов і розробляти нові стратегії виконання угод.

Причина N6: FOMO (страх втратити) і жадібність Нарешті, FOMO (страх втратити) і жадібність можуть сприяти падінню ринку.

Загалом, інвестори, які виходять на ринок з менталітетом «швидкого збагачення», можуть впасти в паніку і розпродати свої активи під час ринкової напруги, що призведе до ринкових стрибків.

Аби уникнути обвалу ринку, інвесторам слід прийняти довгострокову перспективу та відмовитися від прийняття імпульсивних рішень, заснованих на емоціях.

Причина N7: Розрив між попитом і пропозицією Дійсно, однією з головних причин обвалу крипторинку є розрив між попитом і пропозицією.

Зі збільшенням кількості криптовалют в обігу попит зменшується, а ціни падають. Цей розрив може призвести до нестабільності ринку та відсутності довіри серед інвесторів.

Заради недопущення краху в майбутньому важливо стежити за рівнем попиту і пропозиції та інвестувати в якісні, перевірені проекти.

Тож як відрізнити нові криптопроекти від махінацій?

 1. Whitepaper — Технічна документація Ключовим індикатором, який допомагає визначити, чи є проект криптовалютним шахрайством або чимось новим, є ознайомлення з Whitepaper.

  Загалом, White Paper — це документ, який містить всю інформацію про проект. Сюди входить довідкова інформація, місія та бачення проекту, токеноміка, члени команди та багато іншого. Переконливий white paper, який дає відповіді на всі питання, зазвичай є добрим знаком для нового проекту.

  Розглянемо, наприклад, white paper Privateum. Ви можете знайти там будь-яку інформацію про Privateum, включаючи інформацію про його продукти та послуги, бізнес-модель тощо.

  1. Легкодоступність Будь-який продаж токенів або первинне розміщення монет (ICO) має бути легкодоступним.

  Вся інформація про хід продажу також повинна бути прозорою. Потенційні інвестори повинні мати можливість визначити кількість проданих токенів.

  1. Дорожня карта проекту (roadmap) Ще одним важливим ідентифікатором є дорожня карта. Крипто-проект з чіткою і структурованою дорожньою картою, яка забезпечує довговічність проекту і детально описує шлях до успіху проекту, має вирішальне значення.

  Тому прозорість є ключовим фактором для виявлення шахрайських криптовалютних проектів. Якщо питань більше, ніж відповідей — це тривожний сигнал.

  1. Аналіз та інтуїція Нарешті, важливим фактором є прислухатися до своєї інтуїції.

   Якщо проект з самого початку здається шахрайським, має суперечливі відгуки або надає недостатньо інформації, краще діяти з обережністю і повернутися до нього пізніше

 

 

Висновок

Крах крипторинку став тривожним дзвінком для інвесторів і трейдерів, підкресливши важливість розуміння ринкових ризиків і вживання заходів для уникнення майбутніх крахів.

Тому, якщо ви хочете інвестувати в перспективний проект, ви повинні аналізувати, читати і заглиблюватися в суть проекту, а не інвестувати поспіхом.

Саме тому люди, які інвестували в Privateum Global, не пошкодували про це, адже навіть під час нещодавнього обвалу ринку компанія залишилася в грі і продовжила зростати. Це свідчить про силу та потенціал проекту.

Маючи чітке бачення, міцну основу і фокус на створенні реальної цінності для своїх користувачів, Privateum показав, що у нього є все необхідне, щоб витримати шторми крипторинку і вийти з нього сильнішим.

Тож читайте більше, залишайтеся в курсі подій та обирайте найкращу фінансову платформу для своїх цифрових активів

Share with Friends

Прокрутить вверх

Becoming a member of co-op is even easier now.

Get PRI token to become a member of Privateum
Global Co-Op and get all the advantages to reveal your financial potential.

Wallet-dashboard-