privateum-logo

Token Privateum Global (PRI) získal audit Certik pro nejvyšší bezpečnostní standardy

Privateum Global, inovativní finanční platforma vlastněná držiteli tokenů PRI, dosáhla významného milníku, když dokončila bezpečnostní audit od společnosti Certik, špičkové bezpečnostní firmy v oblasti blockchainu.

audit certik

Audit potvrdil vysokou úroveň zabezpečení a důvěryhodnosti platformy, což je pro každou finanční platformu zásadní.

Audit společnosti Certik důkladně prověřil kód, chytré smlouvy a celkovou bezpečnostní architekturu platformy Privateum Global. Audit ověřil, že platforma zavedla robustní bezpečnostní opatření a osvědčené postupy, které zajišťují bezpečnost a integritu uživatelských dat a finančních prostředků.

Privateum Global se od tradičních finančních platforem odlišuje využitím technologie blockchain a inovativní vlastnickou strukturou. Držitelé jejích tokenů se podílejí na řízení a rozhodování platformy, což z ní činí skutečně komunitně řízenou finanční platformu.

Úspěšné dokončení auditu Certik je pro společnost Privateum Global významným úspěchem, který podtrhuje její odhodlání poskytovat svým uživatelům bezpečnou a důvěryhodnou finanční platformu. Díky této certifikaci si uživatelé mohou být jisti, že jejich data a finanční prostředky jsou na platformě v bezpečí.

Klikněte na ODKAZ na zprávu o auditu Certik pro Privateum Global PRI Token.

Share with Friends

jjj

Welcome to the future of finance, where control meets convenience – introducing the Privateum Private Wallet. More than just a secure vault for your digital assets, Privateum is a versatile platform designed for the modern-day investor.

Bitcoin_ Banking

На початку тижня ціна біткоїна різко і суттєво зросла, піднявшись приблизно на 10% за дуже короткий проміжок часу

stabil_coin

Svět kryptoměn se neustále mění. S rostoucí pozorností médií se lidé často ptají: Co je to stablecoin?

Прокрутить вверх

Becoming a member of co-op is even easier now.

Get PRI token to become a member of Privateum
Global Co-Op and get all the advantages to reveal your financial potential.

Wallet-dashboard-