privateum-logo

ПРИГОТУЙСЯ ДО ТОРГІВЛІ: 6 КВІТНЯ PRI TOKEN ЗАХОДИТЬ В BITMART!

Ми надзвичайно раді повідомити, що 6 квітня 2023 року, токен PRI від Privateum Global буде розміщений на BitMart — провідній платформі для торгівліцифровими валютами.

prixbitmart

Така подія є важливою сходинкою для спільноти Privateum Global, оскільки вона забезпечує більшу доступність та популярність токена PRI, а це означає — нові можливості для трейдерів та інвесторів щодо участі у зростанні екосистеми Privateum.

Торгова пара PRI/USDT буде доступна для торгівлі на BitMart, забезпечуючи користувачам безперебійну та безпечну торгівлю. Ми запрошуємо трейдерів та інвесторів з усього світу відзначити у своїх календарях наступні ключові дати:

  • Функція депозиту: 4 квітня 2023 року, 14:00 (UTC)
  • Функція торгівлі: 6 квітня 2023 року, 14:00 (UTC)
  • Функція виведення коштів: 7 квітня 2023 року, 14:00 (UTC)

Ваш шлях до Світу Крипти: Потужна Торгова Платформа BitMart

BitMart — це популярна і надійна платформа для торгівлі криптовалютою, яка пропонує доступ до більш ніж 1 000 цифрових монет, включаючи деякі з найпопулярніших криптовалют, якими торгують на ринку.

Її торгова система має надійний механізм безпеки та стійку базову архітектуру, що гарантує отримання якісного торгового досвіду. BitMart надає широкий спектр системних функцій, включаючи спотову торгівлю, торгівлю ф’ючерсними контрактами та позабіржову торгівлю.

Завантажте додаток BitMart, щоб торгувати в будьякий час і в будь-якому місці:
https://www.bitmart.com/app/en

Безпечно, Конфіденційно та Вигідно: Екосистема - Privateum Global

Privateum Global — це перша у світі фінансова платформа, яка повністю належить власникам токенів $PRI. Privateum працює на основі кооперативної бізнес-моделі, яка відповідає цінностям блокчейну, забезпечуючи надійну та приватну екосистему, що працює на власному токені PRI.

 Платформа Privateum пропонує інтегровану екосистему продуктів і послуг, включаючи:

  • PRIVATEUM PUBLIC WALLET — швидкий і безпечний засіб обміну токенів між декількома блокчейнами з мінімальними комісіями.
  • PRIVATEUM PRIVATE WALLET — підтримує вигідні міжнародні транзакції по всьому світу. Включає стабільні токени, такі як PRI USD, PRI EUR та PRI CZK, що співвідносяться 1:1 з відповідними фіатними валютами та регулюються незалежною аудиторською компанією.
  • PRIVATEUM MARKETPLACE — децентралізована платформа, яка дозволяє компаніям та приватним особам купувати й продавати товари та послуги, використовуючи

PRI як валюту комісії за транзакції та стабільні токени (PRI USD, PRI EUR та PRI CZK) для купівлі або продажу. Подібно до популярних онлайн-маркетплейсів, таких як eBay та Amazon, продавці можуть виставляти свої товари чи послуги на продаж і приймати платежі в криптовалюті. Платформа передбачає мінімальну комісію за транзакції, що робить її доступною для бізнесу та приватних осіб будьякого розміру.

 Створюючи колаборацію майбутнього, Privateum Global кардинально змінює фінансовий простір, надаючи безпечну, приватну та економічно вигідну платформу для обміну товарами та послугами між людьми та компаніями.
 Лістинг на BitMart є важливою подією для спільноти Privateum Global, оскільки він відкриває нові можливості для інвесторів щодо торгівлі PRI та участі у зростанні екосистеми Privateum.

 Ми раді співпрацювати з BitMart і з нетерпінням чекаємо на цю нову сторінку в розвитку спільноти Privateum Global.

Ми раді співпрацювати з BitMart і з нетерпінням чекаємо на цю нову сторінку в розвитку спільноти Privateum Global.

Слідкуйте за нашими новинами, щоб бути в курсі майбутніх цікавих подій!

Залишайся в курсі подій Privateum Global, підписуючись на наші соціальні мережі:

Twitter: https://twitter.com/privateumglobal

Telegram: https://t.me/PRIVATEUMGLOBAL

Facebook: https://www.facebook.com/privateumglobal

Instagram:  https://www.instagram.com/privateumglobal/

Medium: https://privateumglobal.medium.com/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/privateumglobal/

Reddit: https://www.reddit.com/r/Privateum/

Discord: https://discord.com/invite/SADeatAmGA

Share with Friends

jjj

Welcome to the future of finance, where control meets convenience – introducing the Privateum Private Wallet. More than just a secure vault for your digital assets, Privateum is a versatile platform designed for the modern-day investor.

Bitcoin_ Banking

На початку тижня ціна біткоїна різко і суттєво зросла, піднявшись приблизно на 10% за дуже короткий проміжок часу

stabil_coin

Svět kryptoměn se neustále mění. S rostoucí pozorností médií se lidé často ptají: Co je to stablecoin?

Прокрутить вверх

Becoming a member of co-op is even easier now.

Get PRI token to become a member of Privateum
Global Co-Op and get all the advantages to reveal your financial potential.

Wallet-dashboard-